POLICJANTKA NA MEDAL! – ZŁOTO I BRĄZ DLA FUNKCJONARIUSZKI Z KAMIEŃSKIEJ KOMENDY

Data publikacji 23.11.2017

W ubiegły piątek (17.11.2017r.) sierż. Beata Łukomska dwukrotnie stanęła na podium podczas III Ogólnopolskich Zawodów Pływackich Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji. W konkurencjach, w których wystartowała, zdobyła 2 medale, zajmując pierwsze i trzecie miejsce.

Sierż. Łukomska - policjantka Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Na co dzień ściga przestępców, jednak swoje umiejętności, wykorzystywała również, patrolując akweny wodne policyjną łodzią.

III Ogólnopolskie Zawody Pływackie Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji odbyły się w Warszawie 17.11.2017r. Nasza policjantka stanęła na podium dwukrotnie. W swojej kategorii, na dystansie 100m zajęła pierwsze, natomiast na dystansie 50 metrów – trzecie miejsce.

Jak twierdzi:

„pływam dla przyjemności. Uwielbiam ten dreszczyk emocji podczas zawodów i planuję kolejne starty”.

Naszej koleżance serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.