Aktualności

Kamieńscy funkcjonariusze zachęcają do noszenia maseczek ochronnych

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wraz z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim, Państwową Strażą Pożarną i Strażą Miejską z Dziwnowa, zachęcali mieszkańców oraz turystów odwiedzających nasz powiat do zakrywania ust i nosa w obiektach handlowych, usługowych oraz środkach transportu. Akcja profilaktyczna cieszyła się dużym zainteresowaniem.

W poniedziałek (6 lipca 2020 r.) w Międzyzdrojach, Łukęcinie, Międzywodziu i Dziwnowie przeprowadzona została akcja profilaktyczna, której głównym celem było zachęcanie mieszkańców oraz turystów do zakrywania ust i nosa w obiektach handlowych, usługowych oraz środkach transportu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wraz z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim, Państwową Strażą Pożarną i Strażą Miejską z Dziwnowa rozdawali ulotki informacyjne pokazujące, jak prawidłowo nakładać i zdejmować maseczki ochronne, a także jak prawidłowo dezynfekować dłonie. Osobom zainteresowanym inicjatywą profilaktyczną wręczano materiałowe maseczki ochronne.

st. sierż. Aleksandra Berenda

  • Policjantka KPP w Kamieniu Pomorskim wraz ze strażakiem podczas akcji informacyjnej
  • Policjantka KPP w Kamieniu Pomorskim wraz ze strażakiem podczas akcji informacyjnej
  • Przedstawiciele: Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej z Dziwnowa oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Kamienia Pomorskiego podczas akcji profilaktycznej