Aktualności

95. ROCZNICA POWOŁANIA POLICJI KOBIECEJ- promocja zawodu policjanta

W tym roku obchodzimy 95. rocznicę służby kobiet w Policji. Obecnie, w strukturach tej największej formacji mundurowej w kraju jest ich około 15 tysięcy. Pracują w różnych pionach i na różnych stanowiskach. Z tej okazji KPP w Kamieniu Pomorskim dzięki pomocy i współpracy samorządów opracowało kalendarz na 2021 rok. Autorem całego projektu jest kom. Joanna Kronenberg- Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

"Kończysz szkołę średnią? Studia? A może po prostu jesteś w momencie podjęcia decyzji o wyborze swojej drogi zawodowej? Kamieńska Policja zachęca – dołącz do nas! To służba z wyjątkową misją pomocy drugiemu człowiekowi, możliwością rozwoju i stabilnym zatrudnieniem.

Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Bycie policjantem to przede wszystkim codzienna satysfakcja z pełnionej służby.

Dołącz do drużyny profesjonalistów i zostań jednym z nas!

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie i dobre zarobki;
– prawa emerytalne po 25 latach służby;
– możliwość rozwoju osobowego;
– szeroki katalog specjalizacji.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 – tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Celem promocji zawodu stworzyliśmy kalendarz na 2021 rok, którego bohaterkami są policjantki Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Kalendarz powstał dzięki pomocy i współpracy samorządów. Rozdysponowany zostanie do urzędów, szkół, placówek pomocowych powiatu kamieńskiego itp. Niektórzy Burmistrzowie zadeklarowali przekazanie go do licytacji podczas WOŚP.

Kalendarz przekazany zostanie w formie elektronicznej do jednostek Policji całej Polski (plik do pobrania także na stronie poniżej), a uchwycone na zdjęciach piękno naszego powiatu, zachęci nie tylko do wstąpienia w nasze szeregi, ale również do odwiedzenia tutejszej ziemi."

 

  • kalendarz

Pliki do pobrania

  • 14.69 MB
    aplikacja